Városi méheink a Kossuth Rádió Országjáró műsorában!
Városi méheink a Kossuth Rádió Országjáró műsorában!
Tegnap különleges megtiszteltetés ért minket, hiszen a Kossuth Rádió Országjáró műsora Szolnokra látogatott, és meghívott bennünket, hogy meséljünk az Aba-Novák Agóra Kulturális Központ tetején működő tetőkaptár projektünkről! 💛
Az Országjáró Magyarország településeit, helyi értékeit és azokat az embereket mutatja be, akik munkájukkal gazdagítják közösségüket. A műsor rendszeresen felkeres termelőket, alkotókat, civil kezdeményezéseket és különleges helyi projekteket, hogy bemutassa az ország sokszínűségét és értékeit!🇭🇺✨
A műsor egyik legszebb kezdeményezése az Országjáró Kincsesláda, amely településről településre járva gyűjti össze azokat az emlékeket és helyi kincseket, amelyeket érdemes megőrizni az utókor számára.
Nagy örömmel csatlakoztunk ehhez a kezdeményezéshez, és mi is elhelyeztünk a kincsesládában egy sorszámozott jubileumi vegyes virágmézet, amelyet az Agóra tetején élő méhcsaládunk gyűjtött. 🐝🍯🏙️
Számunkra hatalmas megtiszteltetés, hogy Szolnok értékeit képviselhettük ebben a különleges projektben, és hogy a város szívében működő tetőkaptár története is helyet kaphatott az Országjáró műsorában!💛📻🐝
Köszönjük a meghívást és a megtisztelő érdeklődést! 😊
A megosztásokat hálásan köszönjük!
#gujkaméhészet #Szolnok #Kossuthrádió #tetőkaptár #városiméhek #városiméhészkedés #jubileumiméz #Országjáró
